ŁAŹNIA 1 2009 - FESTYN W LKW GALLERY
16.05. 2009 r. START!!!

LKW Gallery
Od 16 maja zapraszamy także do zapisywania się na wakacyjne warsztaty
Informacja: LKW Gallery 12.00-18.00, dział edukacji CSW Łaźnia
lub tel. CSW Łaźnia +58 305 40 50

karta zgłoszeniowa - do pobrania >>>

W najbliższą sobotę 16 maja o godz. 13.30 zapraszamy do mobilnego centrum kultury LKW Gallery przy ulicy Szopy na festyn dla dzieci i młodzieży inaugurujący tegoroczne działania edukacyjno-artystyczne. Zakleszczona pod wiaduktem ciężarówka, zwycięski projekt Lexa Rijkersa i Daniela Milohnica w I edycji Międzynarodowego Konkursu Galeria Zewnętrzna Miasta Gdańska, na najbliższe pięć miesięcy znowu stanie się terenem zmagań twórczych. Tym razem będą one sygnowane wspólną nazwą AutoArt.

Festyn potrwa w godzinach 13:30-19:00
W programie:
13.30
Uroczyste otwarcie
13.30 – 15.00
Akcja multimedialno-malarska. Ochotnicy zmierzą swoje siły malarskie z dużym płótnem i żywym obrazem. Działanie oparte na wyobraźni, refleksie, przypadku. Tematem będzie podróż z licznymi przesiadkami.
14.00-16.00
Warsztaty kuglarsko-cyrkowe, a w nich:
nauka jazdy na monocyklu - jednokołowym rowerku
chodzenie na szczudłach dziecięcych, dla najlepszych – zawody
 warsztat technik poi, czyli tańca ze specjalnymi linkami lub materiałowymi tubami
zabawy z chustą
16.00-17.15
Prezentacja filmów video dla dzieci i dorosłych Anny Ceeh nagranych w Estonii, Ukrainie, Bułgarii, Litwie i Rosji w przestrzeni miejskiej. Odbywa się on przy okazji przyjazdu artystki wraz z Pomassl’em na koncert w ramach In Progress.

13.30-17.30
Kocyki plastyczne, malowanie twarzy, gry, konkursy i zabawy.
Przez cały czas trwania festynu będzie odbywał się pokaz filmów dokumentujących działania edukacyjno-artystyczne CSW Łaźnia na Dolnym Mieście oraz projekt „Miasto zDolnych dzieci” realizowany w zeszłym roku w LKW Gallery. Również będzie można uzyskać informacje o tegorocznych warsztatach, kryjących się pod wspólną nazwą AutoArt, między innymi o zajęciach taneczno-teatralnych, warsztatach dźwiękowo-muzycznych i pracy z głosem, plastycznych, tak zwanej otwartej strefie klubowej. Wszystkie warsztaty będą bezpłatne. Zapraszamy!
Współpraca: Żonglernia ACK UG "ALTERNATOR", Stowarzyszenie „Na Styku”  
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska