ŁAŹNIA 1 2009 - III EDYCJIA PIOSENKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY im. TEATRZYKU BIM -BOM. PROTOKÓŁ JURY
Dnia  30 maja 2009 r. w Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” obradowało Jury w składzie :
Magdalena Kunicka – Paszkiewicz – przewodnicząca
Marek Więcławek
Jacek Stolarski
Katarzyna Rogalska – sekretarz
Postanowiono przyznać następujące nagrody :
I GRUPA WIEKOWA :
I miejsce i nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego MP 4 Patrycja Szlas – Wejherowo
II miejsce i nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego Sandra Elminowska  - Malbork
III miejsce i nagrodę Marszałka Województwa pomorskiego : Filip Sieradzki – Kolbudy
Nagrodę CSW  „Łaźnia” - Michał Fabiański
Nagrodę ZMD Cappella Gedanensis – Dominika  Dawidowska
Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska : Paulina Chobot – Żukowo
                                                            Kamila  Boszke – Hel
                                                            Martyna Jażdżewska – Malbork
Nagrodę Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska : Natalia Rybicka.
Nagrodę Fundacji „Bursztynowe Oko” i występ na Festiwalu „Mały Jaś” : Patrycja Szlas.
Nagrodę Wojewody Pomorskiego  dla najmłodszego uczestnika : Iga Głowacka
Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska dla Najmłodszej Gdańszczanki : Maja Jabłońska

II GRUPA  WIEKOWA :
I miejsce i nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego : Milena Wiśniewska – Malbork
II miejsce i  nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego : Kornelia Sieradzka – Kolbudy
III miejsce  i nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego: Marek Puchowski – Pelplin
Nagrodę CSW „Łaźnia” : Maria  Haase
Nagrodę ZMD „ Cappella Gedanensis” : Milena Rachańska – Malbork
Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska : Patrycja Wojtaś
                                                            Julia Witulska
                                                            Weronika Skórka
Nagroda Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska :Inga Dąbrowska Leśniewo

III GRUPA  WIEKOWA :
I miejsce  i nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego : Magdalena Wilk – Malbork
II miejsce  i nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego : Agata Kujawa – Malbork
III miejsce  i nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego : Alicja Kuszowska – Malbork
Nagrodę Wojewody Pomorskiego za osobowość sceniczną : Anna Arcimowicz – Słupsk
Nagrodę Wojewody Pomorskiego za interpretację piosenki „ List” - Angelika Łania
Nagrodę CSW „Łaźnia” : Monika Sadowska
Nagrodę ZMD „ Capella Gedanensis” : Angelika Łania
Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska : Katarzyna Świerczyńska
                                                            Sandra Pełechaty – Hel 
Nagrodę Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska : Tareusz  Seiber


 
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska