ŁAŹNIA 1 2013 - Oferta edukacyjna dla szkół wystawa czasowa „POST Gazetowa miłość” Anny Kutery w CSW Łaźnia

            Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku serdecznie zaprasza na lekcje sztuki - tradycyjne oprowadzenie po wystawie z wykładem mającym na celu wprowadzenie w kluczowe zagadnienia sztuki współczesnej i warsztatami plastycznymi. Forma, technika i tematyka zajęć ściśle nawiązuje do przedstawianych aktualnie ekspozycji. Program przeznaczony jest dla zorganizowanych grup szkolnych (ok. 30 osób).

 

            Pretekstem do powstania nowego cyklu prac Anny Kutery były mass media (gazety, czasopisma, radio, telewizja, Internet), które współcześnie pełnią różnorodne funkcje – edukacyjną, informacyjną, kulturalną i emocjonalną. „POST Gazetowa miłość” to artystyczna manipulacja gazetową rzeczywistością. POST oznacza wykreowanie nowej rzeczywistości, na bazie pierwotnej gazetowej materii. Projekt jest refleksją nad gazetową potęgą, jej formą i czasem w kontekście rzeczywistym i kontekście sztuki. Jest także próbą projektowania nowego stylu życia i wyrazu artystycznego na bazie gazetowych zaleceń w serii „POST activity”

 

            Wstęp na wystawę i warsztaty są bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest konieczność zarezerwowania miejsc i wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem:

http://laznia.pl/index.php?idDzial=33&idWpis=1089&status=Zgłoszenia należy przesyłać faxem bądź drogą e-mailową.

Informacje i zapisy: Barbara Secke, basia.secke@gmail.com

tel. 58 305 40 50, fax 58 305 26 80.

Bieżąca wystawa prezentowana będzie od 2 lutego do 3 marca 2013r.

Zapraszamy!

 

Miejsce wystawy:

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia

ul. Jaskółcza 1

80-767 Gdańsk

Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska