ŁAŹNIA 2 2014 - Misy i Gongi
 
 
 
Miejsce: CSW łaźnia, CEA Łaźnia 2  
Termin: 25.04 – 04.07.2014 (co piątek), godz. 16:00 
Prowadzenie: Barbara Pączkowska  
Uczestnicy: osoby w wieku 18+
Terminy warsztatów: 25.04; 09.05; 16.05; 23.05; 30.05; 06.06; 13.06; 20.06; 27.06; 04.07
 
Zapisy: b.secke@laznia.pl
 
 
Głównym celem projektu jest umożliwienie jego uczestnikom nawiązanie lepszego kontaktu z własnym ciałem i emocjami, poprzez dźwięk, wibracje oraz ćwiczenia relaksacyjne. W trakcie spotkań partycypanci zostaną poddawani prozdrowotnej mocy mis i gongów, która dzięki przekazywanym wibracjom pobudzi witalne zdolności organizmu.  
 
Dzięki szeregowi ćwiczeń poprawi się  jakości życia uczestników, uzyskają harmonię wewnętrzną, poprawią kondycję psychofizyczną, kreatywność i moc twórczą.  
 
 
 
Projekt „Sztuka rzecz(nie)zbędna” to cykl interdyscyplinarnych warsztatów edukacyjno – artystycznych realizowanych w rewitalizowanych przestrzeniach Dolnego Miasta i Nowego Portu. Głównym motywem spotkań jest sztuka jako twórcza i (nie)zbędna przestrzeń do fizycznego jak i metafizycznego doświadczania siebie i innych. Poprzez udział w szeregu zajęć jak joga, wibracje dźwiękiem, taniec w kręgu, uczestnicy zdobędą niepowtarzalną szansę na pogłębienie wiedzy zarówno o sobie samy, innych ludziach i swoim otoczeniu. Najmłodszych uczestników projektu zapraszamy, jak co roku działania w „Wakacyjnych spotkaniach ze sztuką w LKW Gallery”.
 
 

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Edukacja Kulturalna.
 
 
 
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska