ŁAŹNIA 2 2016 - Światy Piotra Dumały
Światy Piotra Dumały
Warsztaty animacji z Piotrem Dumałą i Robertem Turło
 
 
kiedy: 21 maja 2016 r.: 16.00-23.00; 22 maja: 11.00-18.00
gdzie: CSW Łaźnia 2, ul. Strajku Dokerów 5, Gdańsk - Nowy Port
uczestnicy: młodzież i dorośli
 
Prowadzenie: Piotr Dumała i Robert Turło
 
 
Udział w warsztatach jest bezpłatny
Zapisy nie obowiązują
 
 
Zapraszamy na warsztaty animacji w CSW Łaźnia. Zajęcia będą częścią Europejskiej Nocy Muzeów 2016 (www.facebook.com/nocmuzeow), stąd nietypowe godziny naszych spotkań. W sobotę zapraszamy od 16.00. Animacje będziemy kończyć w niedzielę od godziny 11.00 do 18.00.
 
Tematem zajęć będzie portret i autoportret. Za pomocą plastyki i ruchu będziemy próbowali scharakteryzować wybrane przez Was postaci. Ważne (to powinno ułatwić zadanie), żeby portrety były zabarwione emocjonalnie. Przymiotnik (np. "zły" albo "dobry"), który dodacie do bohatera zdeterminuje wydźwięk całego filmu. W trakcie warsztatów spróbujemy eksperymentów z tak zwanym "motion capture" i synchronizacją mowy. Nasze portrety nie tylko będą się ruszać, ale będą mogły także mówić.
 
 
 
 
Chętni mogą przed warsztatami przygotować photoshopowy projekt portretu (na warstwach), który może okazać się przydatny do szybkiej animacji w  komputerze.
 
O godzinie 20.30 w KinoPorcie zostanie pokazany film Piotra Dumały pt. Las, a po filmie odbędzie się spotkanie i dyskusja z autorem.
 
 
 
 
Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
 
 
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska