ŁAŹNIA 1 2007 - DZIEŃ DZIECKA
01-2.06.2007
 
Z okazji Dnia Dziecka, Centrum Sztuki Współczesnej ‘Łaźnia’ przygotowało kilka atrakcji:

 „Zobacz jak bawią się dzieci”

JA to nie- JA.

Zobacz JAK bawią się DZIECI.

Daj się zainspirować!

 W ramach projektu odbędą się warsztaty artystyczne, których uczestnikami będą zarówno dzieci,jak i osoby dorosłe. Warsztaty prowadzone "pod okiem" artysty Rene Kotek- Grupa Dialogu i Mikołaja Roberta Jurkowskiego tematycznie blisko związane będą z tematyką podjętą przez aktualną wystawę prezentowaną w CSW Łaźnia. Uczestnicy wcielą się w prezenterów radiowych i telewizyjnych i przekazywać będą skonstruowane przez siebie wiadomości Cala akcja będzie rejestrowana przez kamery i przesyłana w inne miejsca na terenie Polski, gdzie w tym samym czasie realizowany będzie podobny projekt, tworząc w ten sposób pętle między wszystkimi punktami. Z jednej strony będzie to próba zbadania, w jaki sposób dzieci postrzegają medialny spektakl dla dorosłych, a z drugiej będzie to sposób na konstruowanie własnej, być może lepszej rzeczywistości, będącej wyrazem dziecięcych marzeń i dążeń. Projekt ma na celu przyjrzenie się światu dziecka i przypomnienie sobie o obecności "dziecka" w każdym dorosłym człowieku.

Warsztaty bezpłatne.

„Dotyk sztuki”

Warsztaty prowadzone przez Mariusza Warasa
Warsztaty stanowią wprowadzenie do współczesnego street artu. Ich celem jest zapoznanie dzieci i młodzieży z technikami szablonu i malarstwa ulicznego. Projekt zakończy się festynem, w którym będą brały udział dzieci z dzielnicy Dolne Miasto.

2.06.2007r. – FINAŁ WARSZTATÓW i wykonanie wielko-formatowej kompozycji na ścianie budynku Szkoły Podstawowej nr 65.KONKURS PIOSENKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY IM. TEATRZYKU BIM-BOM

9 – 10. 06. 2007r.

Masz ochotę wystąpić na profesjonalnej scenie i zaśpiewać swój ulubiony kawałek, a nawet zatańczyć Freestyle???

Przyjdź koniecznie 9.06.2007  do Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia

Do wygrania MP3 i inne super nagrody !!!

Więcej informacji na naszych stronach w zakładce ‘edukacja’

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy tylko do 1.06.2007 pod nr tel. (58) 305 40 50

Dzieci, które nie pozostawily nr.tel.prosimy o kontakt pod (58)305 40 50 badż a.kozlowska@laznia.pl
 
 
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska