ŁAŹNIA 1 2008 - II EDYCJA KONKURSU PIOSENKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY IM. TEATRZYKU BIM - BOM
31 maja – 1 czerwca 2008

 Lista laureatów Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Teatrzyku Bim-Bom

Grupa I
Wyróżnienie : Roksana Jocz
III miejsce ex aequo:
Wiktoria Piotrowicz
Natalia Gościak
II miejsce ex aequo:
Jakub Kamela
Aleksandra Słocka
I miejsce Aleksandra Borowiec

Grupa II
 Nagrody Wojewody Romana Zaborowskiego i wyróznienia ex aequo :
 Natalia Olter
 Joanna Rogalska
 Kinga Potrikus.
II miejsce Maja Florczak
I miejsce Dominika Tabor.

Grupa III
Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza i wyróżnienia ex
aequo :
Anna Arcimowicz
Małgorzata Wachnik
III miejsce Agnieszka Arcimowicz
II miejsce Karolina Cukierska
I miejsce Angelika Łania


Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Teatrzyku Bim-Bom” jest jedynym tego typu konkursem w Gdańsku.

1.Organizator

Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia”

2.  C  E  L      K  O  N  K  U  R  S  U :

- Promowanie Polskiej Piosenki  wśród dzieci i młodzieży ,
- odkrywanie  talentów i  osobowości  scenicznych ,
- rozwijanie uzdolnień wokalnych ,
- rozbudzenie kreatywności  podczas pracy nad repertuarem ,
- kształtowanie życia kulturalnego w środowisku ,
- zapełnienie czasu wolnego dzieci i młodzieży  ,
- opieka artystyczna nad laureatami.

3.  Warunki uczestnictwa:

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w trzech grupach wiekowych:
I grupa  7-10 lat
II grupa  11-14 lat
III grupa  15-18 lat

Uczestnicy powinni zaprezentować dwie piosenki polskich autorów - z akompaniatorem, podkładem muzycznym lub a capella.
Zgłoszenia do udziału w konkursie należy przesłać do 27 maja 2008 do CSW Łaźnia , lub drogą telefoniczną tel. 058 305 40 50. Lista zakwalifikowanych osób ogłoszona będzie na stronie internetowej CSW Łaźnia. Laureaci poszczególnych grup wiekowych wystąpią na koncercie finałowym. Uczestnicy lub ich delegujące placówki pokrywają wszelkie koszty związane z przejazdem i pobytem podczas konkursu.

Regulamin >>>

WYNIKI KONKURSU O GODZ.18.00

Lista Uczestników

10.00 - 11.00
1.Patrycja Skrzypek
2.Aleksandra Dudi
3.Jakub Cendrowski - Osowa
4.Aleksandra Borowiec
5.Paulina Chabat - Zukowo
6.Jakub Kamela - Przejazdowo
7.Kaja Kędzioł
8.Aleksandra Słocka
9. Natalia Gościak
10. Marta Szura

11.00 -12.00
1.Roksana Jocz - Leśniewo
2.Karolina Filipowicz
3.Klaudia Urbanowicz
4.Oliwia Bogusławska
5.Patryk Pyrgiel
6.Paulina Filipowicz
7.Natalia Borzyszkowska
8.Nikola Skrzycka
9.Patrycja Wojtaś
10.Ala Gulbinowicz

12.00 - 13.00
1.Marta Chomicz
2.Agnieszka Kołakowska
3.Karolina Sobolewska
4.Wiktoria Piotrowicz -Lublewo
5.Maja Florczak - Bąkowo
6.Aleksandra Solska
7.Damian Mazur
8.Anna Krawczuk
9.Aleksandra Kwiatkowska
10.Paulina Markiewicz

13.00- 14.00
1.Dominika Tabor - Hel
2.Inga Dąbrowska -Leśniewo
3.Natalia Olter
4.Aneta Kowalska
5.Joanna Rogalska
6.Kacper Fułek - Sopot
7.Marta Kończyk
8.Agnieszka Pieckowska
9.Kasia Symonowicz
10.Kinga Potrikus
Przerwa Obiadowa.

15.30 -16.30
1.Martyna Wasilewska
2.Aleksandra Solska
3.Ela Kończyk
4.Dominkia Bogusz
5.Aleksandra Dolna
6.Karolina Cukierska
7.Angelika Łania - Bystra
8.Anna Arcimowicz - Słupsk
9.Patrycja Smolińska
10.Alena Iwańczuk

16.30
1.Alicja Sznycer
2.Agnieszka Arcimowicz - Ustka
3.Angelika Janakiewicz
4.Marta Blok
5.Małgorzata Wachnik
6.Sylwia Zakrzewska
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska