ŁAŹNIA 1 2006 - TRIO SŁAWOMIRA JANICKIEGO w składzie: T.Pawlicki, K.Janicki, S.Janicki
01.09.2006, godz. 18:00
 
Tomasz Pawlicki - pierwszy flecista „Opera Nova” , jest absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Jeden z największych wirtuozów fletu w kraju. Poza tym kompozytor, pianista i performer. Znany z występów z “ecstasy project”, czy “maestro trytony”

Qba Janicki – perkusista, uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej w Bydgoszczy. Mimo młodego wieku ma za sobą już spore osiągnięcia, zarówno w sferze muzyki klasycznej jak również improwizowanej. Swoją edukację muzyczną pobiera równolegle z co najmniej 2 źródeł – szkoła, gdzie doskonali technikę oraz poznaje teorie, a także klub “Mózg”, gdzie wychowuje się od 12 lat uczestnicząc w koncertach artystów z całego świata.

Sławek Janicki – kontrabasista związany z muzyką improwizowaną od 2 połowy lat 80-tych. Członek zespołów: “trytony”, “arhythmic perfection”, “pieces of brain”, arhythmic brain”. Ma w swym dorobku ponad 10 płyt nagranych z różnymi wykonawcami. Założyciel klubu “Mózg” w Bydgoszczy, który prowadzi od 12 lat. Organizator koncertów, twórca programów telewizyjnych..

info: eieoeieo@o2.pl
 
  
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska