ŁAŹNIA 1 2010 - NOC MUZEÓW
15/16.05.2010 w Łaźni, godz. 19:00-1:00
 
Noc Muzeów

Obiekt niedostępny dla niepełnosprawnych ruchowo – brak windy!

Podczas Nocy Muzeów odbędzie się promocja publikacji wydawanych przez CSW Łaźnia. Wszystkie nasze książki i katalogi będzie można zakupić o 50% taniej.

19:00 -In Progress - Borys Kossakowski - poeta, muzyk. Gra na instrumentach klawiszowych, gitarze i saksofonie, zajmuje się montowaniem dźwięków przy użyciu komputera. Songwriter, udziela się w projektach Towary Zastępcze, Karol Schwarz All Stars, Where Is Marisol?, Dub Zespół. Odpowiada za scenę muzyczną Klubu Żak w Gdańsku.

22:00 Kyungwoo Chun – “Milczenie jest ruchem” – performance z aktywnym udziałem publiczności.
Kyungwoo Chun – ur. w 1969 w Seulu. Rozpoczął studia fotograficzne na uniwersytecie im. Chung-Ang w Korei, następnie kontynuował je w Niemczech. Pracuje w Europie. Zajmuje się fotografią, performansem i projektami wideo. Chun jest znany ze swoich niekonwencjonalnych portretów, poetycko nieostrych z powodu zbyt długiego naświetlenia. W swoich pracach często bada indywidualną percepcję czasu i miejsca, uzależnionych warunkami społecznymi i kontekstem historycznym – taki też charakter będzie miała akcja, do której artysta zaprosi chętne osoby spośród publiczności.

20:00 – 24:00 oprowadzanie kuratorskie po wystawach:
Sąsiedzi/Nachbarn. Wątki niemieckie w polskiej sztuce współczesnej.”
The Dump

Szczegółowe opisy wystaw w ulotce programowej CSW Łaźnia oraz na www.laznia.pl


Milczenie jest ruchem 
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska