ŁAŹNIA 1 2011 - Wystawa powarsztatowa MamArt
02.07-31.07.2011
Wernisaż 01.07.2011, godz. 17:00
 
Podczas wernisażu wystąpi zespół Old Time Radio, który zagra utwory ze swojej nowej płyty zatytułowanej Stare radyjko gra dla dzieci.
Wystawa wieńczy warsztaty edukacyjno-artystyczne dla mam z dziećmi MamArt, organizowane w CSW Łaźnia od grudnia 2010 do czerwca 2011, podczas których mamy miały możliwość spędzenia czasu z dzieckiem w nowy, niecodzienny sposób.Zaproponowaliśmy zabieganym kobietom pomoc w odkrywaniu i rozwijaniu swoich pasji. W ramach warsztatów odbyły się zajęcia prowadzone w 4 blokach tematycznych:
- książka MAMY
- tworzenie biżuterii,
- stylizacja i wizaż,
- joga.


Warsztatom towarzyszyły spotkania z psychologiem.Na potrzeby projektu stworzyliśmy specjalny kącik dla dzieci, w którym maluchy miały okazję do wspólnych zabaw.

Sesja fotograficzna podsumowująca projekt MamArt została wykonana przez Andrzeja Zbigniewa Leszczyńskiego, wykładowcę ASP w Gdańsku oraz dyrektora do spraw artystycznych Liceum Plastycznego w Oliwie.Koncepcja i koordynacja: Małgorzata Pawelec
Główny organizator: Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia”
Współorganizatorzy: ExLibris Cafe Księgarnio-Kawiarnia oraz Szkoła Stylizacji i Wizażu „Beauty – Art”
Partnerzy: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA, Wydawnictwo EneDueRabe, Akademia Pozytywnej Inspiracji, Stowarzyszenie „PROM* kultura”
Patroni medialni: miastodzieci.pl; minitrojmiasto.pl; trojmiasto.pl; independent.pl oraz Radio Gdańsk

Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska