ŁAŹNIA 1 2010 - CSW Łaźnia zaprasza na letnie warsztaty edukacyjne!!!
04.08.2010
 
Przez całe wakacje bezpłatne warsztaty dla dzieci w każdym wieku zaprasza LKW Gallery!

Sierpień to kolejna porcja zajęć. Przez cały miesiąc potrwają warsztaty ceramiczne MUZYKA ZIEMI. Zajęcia odbędą się w dwóch cyklach od 1 do 11 oraz od 13 do 31 sierpnia. Część pierwsza poświęcona będzie lepieniu przez uczestników ceramicznych bębnów Udu. Druga na zabawie z prostymi ćwiczeniami rytmicznymi na tychże instrumentach.

Przez całe wakacje otwarta będzie nasza STREFA KLUBOWA:

Klub 5-10 lat – dla najmłodszych, a szczególnie tych dzieci, które nie uczęszczają (lub nie uczęszczały) do przedszkola. Zajęcia koncentrują się na stymulowaniu umiejętności pisania i czytania, dekodowania tekstu.

Klub LKW – Od 10 lat bez ograniczeń wiekowych – Proponowane zabawy i działania twórcze rozwijają wyobraźnię, uczą kreatywnego rozwiązywania problemów, pobudzają aktywność poznawczą, rozwój emocjonalny, umiejętność pracy samodzielnej oraz grupowej.

Zapraszamy również na PÓŁKOLONIE!!!

Turnus drugi (26.07-06.08)
Drugi turnus półkolonii adresowany jest do dzieci w wieku 6-10 lat. Uczestnicy wybiorą się w podróż dookoła świata w poszukiwaniu motywów dekoracyjnych i roślinnych, kosmiczny rejs - odkrywając świat dźwięków, a na ziemię powrócą w rytmie roc'n'rolla, breakdance i dancehallu. Propozycje warsztatowe obejmują trzy ciągi zajęć: Techniki szablonowe, UFOtong, Street Dance oraz dwie wycieczki.

Turnus trzeci (09.08-20.08)
Trzeci turnus półkolonii adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat. Uczestnicy będą mogli skosztować co nieco z wielokulturowego kotła w czasie warsztatów Дa.Ja.Tak, a także poznać bliżej swoje najbliższe otoczenie – Dolne Miasto i nieodłączną od niego kulturę wodną. Propozycje warsztatowe obejmują trzy ciągi zajęć: Дa.Ja.Tak./Translacje III, Kajakimy, Opowieści z Dolnego Miasta oraz dwie wycieczki.


Zapisy: bezpośrednio w LKW Gallery od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.00
Tel.: 502 047 889             502 047 889       e-mail: autoart.lkwgallery@gmail.com

www.lkwgalleryautoart.blogspot.com
 
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska