ŁAŹNIA 2 2014 - KINOSFERA BEZ BARIER - pokaz filmu z audiodeskrypcją
 
 
"Jaśniejsza od gwiazd"
Film z audiodeskrypcją i napisami oraz spotkanie filmowe z Anglią i Australią bez barier w KiniePort w Gdańsku
 
 
 
 
 
Wiersze w oparach miłości
 
Ta historia mogła zdarzyć się w każdym miejscu na świecie. Zdarzyła się w Anglii, a została przypomniana przez twórców z Australii. Powstał film prawdziwy i świeży, malowniczy i zmysłowy; film, który opowiada o miłości wyzwalającej ludzi z konwenansów, społecznych oczekiwań i zwyczajów epoki. Film o człowieku z fascynującą biografią - romantycznym poecie Johnym Keatsie, tak samo ważnym dla Anglii, jak i Australii. Powstał film delikatny, subtelny, który zachwycił jednego z najbardziej ekstrawaganckich twórców kina XX i XXI wieku Quentina Tarantino.
 
 
Fundacja Kultury bez Barier i gdańskie KinoPort zapraszają wszystkich na pokaz "Jaśniejszej od gwiazd". Film, opatrzony audiodeskrypcją i napisami , zostanie wyświetlony we wtorek 20 maja 2014 roku w kinie Port (KinoPort - Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2, ul. Strajku Dokerów 5). Początek o godzinie 18:00.
Pokaz zostanie poprzedzony rozmową o Australii i Anglii, a przewodniczką po obu krainach będzie, mająca w swej biografii roczny pobyt w Australii, Ludwika Sawicka, redaktor muzyczna radia Toksyna FM.
Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.
 
Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona. Prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmuje Ania Żórawska:
e-mail: ania@kulturabezbarier.org
Tel. kom. : 512 396 475
 
 
 
Pokaz "Jaśniejszej od gwiazd" został zorganizowany w ramach projektu "Kinosfera bez barier" dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska