ŁAŹNIA 2 2013 - Dzień Dziecka w KinoPorcie
ul.Strajku Dokerów 5, GDAŃSK - NOWY PORT
start: 1 czerwca 2013 (sobota), godz.10.30
 
Z myślą o naszych najmłodszych widzach przygotowaliśmy dwa bezpłatne seanse w dniu ich święta, czyli w Dniu Dziecka. Wszystkie maluchy serdecznie zapraszamy do odwiedzenia KinoPortu w godzinach porannych i odebrania w kasie bezpłatnego biletu.
 
__________________Sobota,01.06.2013
10.30 KinoPort Dzieciom (0 zł)
ZAKOCHANY WILCZEK
2010 I 88’ I Indie, USA I reż. Anthony Bell, Ben Gluck

12.30 KinoPort Dzieciom (0 zł)
RUCHOMY ZAMEK HAURU
2004 I 119’ I Japonia I reż. HayaoMiyazaki
 
ZAKOCHANY WILCZEK
2010 I 88’ I Indie, USA I reż. Anthony Bell, Ben Gluck
 
Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do tego gęś grająca w golfa ze swym kaczym przyjacielem. To recepta na przygodę, która aż nadto wystarczy dwóm młodym wilczkom. Ona jest samicą z grupy Alfa – wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft. On pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z kumplami, spędzać czas na lenistwie i zadawaniu się z grającymi w gry wideo wiewiórkami. Kiedy jednak pewnego dnia oba wilczki zostają porwane przez strażników rezerwatu, muszą nauczyć się przezwyciężyć dzielące je różnice charakteru. Mają przed sobą setki kilometrów, dziesiątki przygód i rodzące się nieśmiało uczucie. Przygoda? O wilczku mowa!
 
RUCHOMY ZAMEK HAURU
2004 I 119’ I Japonia I reż. HayaoMiyazaki
 
Sophie ma 18 lat i całe dnie spędza w sklepie z kapeluszami, który wcześniej należał do jej zmarłego ojca. W trakcie jednej z nieczęstych wizyt w mieście, poznaje czarodzieja o imieniu Hauru. Hauru jest niezwykle przystojny, ale także dość skryty... Zazdrosna o ich zażyłość czarodziejka, rzuca czar na Sophie, przez który dziewczyna zmienia się w 90-letnią staruszkę. Załamana Sophie ucieka od ludzi i błąkając się przypadkiem trafia do Ruchomego Zamku Hauru. Ukrywając swoją prawdziwą tożsamość, otrzymuje tam pracę jako sprzątaczka. Wkrótce tajemnicza, dziarska staruszka tchnie nowe życie w zaniedbaną posiadłość, którą zamieszkują także młody adept magii Mark i Calcifer – demon ognia, odpowiedzialny za wprowadzanie Zamku w ruch. Tryskająca energią Sophie dokonuje kolejnych cudów. Jaki wspaniały los może ją czekać?
 
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska