02.06.2019 - 30.06.2019

KINO RODZINNE

Czerwiec to wyjątkowy miesiąc dla dzieci, bo są to ostatnie chwile szkoły. Lada chwila wakacje, odpoczynek na plaży... By nieco umilić te ostatnie tygodnie nauki najmłodszym zapraszamy na weekendowe pokazy Kina Rodzinnego w KinoPorcie.
W tym miesiącu zagramy dwa filmy:
*Dumbo oraz *Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza Tajemnica.

PROGRAM POKAZÓW W CZERWCU:

2 czerwca, niedziela  |

13.30 Dumbo


9 czerwca, niedziela |

13.00 Dumbo


16 czerwca, niedziela |

12.30 Dumbo


23 czerwca, niedziela |

13.50 Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica.


30 czerwca, niedziela |

13.20 Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica.

 

DUMBO
To poruszająca opowieść o sile rodziny i marzeń, oraz o tym, jak cenną wartością może być odmienność. Właściciel podupadającego cyrku zatrudnia byłego artystę, Holta Farriera do opieki nad nowonarodzonym słonikiem, wyśmiewanym z powodu ogromnych uszu. Bohaterowie na swojej drodze spotykają rzutkiego przedsiębiorcę, który chce uczynić słonia główną atrakcją niesamowitego parku rozrywki o nazwie Dreamland. Sielanka trwa to do czasu, kiedy Holt odkrywa, że pod magiczną powłoką Dreamlandu kryją się mroczne sekrety.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. PIERWSZA TAJEMNICA.
Tuż przed rozpoczęciem konkursu w szkole w Valleby znika główna nagroda: starożytna księga Hammarabi – cenna z powodu spisanych w niej zasad rozwiązywania sporów. W tych wyjątkowych okolicznościach poznaje się dwójka bohaterów: przebojowa Maja i nieśmiały Lasse. Daje to początek serii zaskakujących wydarzeń. Czy tej dwójce odmiennych charakterów uda się dogadać i rozwiązać zagadkę zniknięcia księgi?

+ Więcej
X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła