19.07.2019 - 31.07.2019

PREMIERA

Zapraszamy do KinoPortu na dwie premiery w lipcu! 19 lipca premierowo zagramy film dokumentalny o jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy piłki nożnej - Diego Maradonie. A 26 lipca o godz. 19.20 najnowszy obraz Woody'ego Allena - " W deszczowy dzień w Nowym Jorku".

DIEGO

Reżyseria: Asif Kapadia

Produkcja: Wielka Brytania 

Czas trwania: 130 min.

premiera: 19 lipca

Finał niezwykłej trylogii nagrodzonego Oscarem reżysera filmów „Amy” i „Senna” – ostatnia część fascynującej opowieści o ikonach popkultury, sławie i fatum. Młody, niezwykle utalentowany chłopak zostaje ściągnięty do włoskiego klubu Napoli. Jego geniusz i charyzma wkrótce robią z Napoli najlepszą drużynę świata. Na boisku dokonuje cudów, ale gdy gasną światła, wszystko wymyka się spod kontroli. Diego nie potrafi udźwignąć swojej sławy, a miasto, które zrobiło z niego boga, z dnia na dzień staje się jego przekleństwem.

 


 

W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU

Reżyseria: Woody Allen

Produkcja: USA

Czas trwania: 95 min. 

premiera: 26 lipca

Nowa komedia romantyczna Woody’ego Allena opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsby’m (Timothée Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning), którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku – jednak ich plany ulegają zmianie równie szybko jak słoneczna pogoda, która znika w ulewnym deszczu.

+ Więcej
Zobacz filmy w ramach cyklu
Diego
X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła