A A A
Przycisk Menu
zarejestruj się ikonazaloguj się ikonaksięgarnia koszyk ikona
Magazyn Ręcznik numer 2 zdjęcie

Magazyn Ręcznik numer 2

Pobierz

(...) maglujemy wszystkie minione i aktualne wydarzenia, recenzujemy, polecamy i zapowiadamy wszystko to, co jeszcze przed nami. Staramy się przedstawić całe spektrum naszej działalności, aby pokazać, że ŁAŹNIA to nie tylko wystawy, ale też działania w przestrzeni publicznej, edukacja, rezydencje, kino i aktywności lokalne. Nasz „Ręcznik” szyjemy wspólnie z artystami, kuratorami oraz przedstawicielami Nowego Portu i Dolnego Miasta, którzy stają się głosami tych dzielnic (...) W przestrzeni wystawienniczej na szczególną uwagę zasługuje tekst Jasi Reichardt, który zarysowuje horyzont życia i twórczości Franciszki Themerson (...) Oddajemy głos ludziom młodym i energicznym, aby recenzowali nasze wystawy. Piszemy o przemianach instytucji kultury i o problemach z dostępnością. Wspominamy zdjęcia Michała Szlagi, zaglądamy do KinoPortu i publikujemy niezwykły list od czytelnika – zachęcamy do dyskusji.

 

Ze wstępu drugiego numery Magazynu RĘCZNIK

 

 

Projekt graficzny: Jan Rosiek
Okładka: Katarzyna Kaffka
*Projekt okładki powstał jako efekt zajęć prowadzonych przez dr Anitę Wasik na Wydziale Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

 

 

Bezpłatny magazyn Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA Ręcznik wydajemy dwa razy w roku. Opisujemy w nim wystawy, spotkania i wydarznia organizowane przez ŁAŹNIĘ. Poruszamy tematy związane z Dolnym Miastem i Nowym Portem, gdzie działamy. Do współpracy przy każdym numerze zapraszani są krytycy sztuki, kuratorzy, artyści i ludzie związanie ze środowiskiem artystycznym. Ręcznik można znaleźć i przeczytać w ŁAŹNI na Dolnym Mieście i w Nowym Porcie oraz w wybranych instytcjach kultuy, kawiarniach i knajpkach na terenie całego Trójmiasta.

 

„Ręcznik” jest nie tylko ciepły i miękki, ma też miejsca szorstkie

#czytamrecznik

Redakcja:Dorota Kucharczyk, Tymoteusz Skiba
Wydawca:Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA
Dane:Oprawa miękka, il.str.: 52
Język:polski/angielski
ISSN:2657-8174

Zobacz i pobierz pozostałe numery

Magazyn Ręcznik numer 1

X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła