A A A
Przycisk Menu
zarejestruj się ikonazaloguj się ikona
01.08 - 17.09.2017
ŁAŹNIA 1
ul. Jaskółcza 1, Gdańsk - Dolne Miasto

PROGRESS: IXORA (PL) / BOTANICA (PL) / MICROMELANCOLIÉ (PL)

ul Strajku Dokerów 5, Gdańsk Nowy Port
12.08.2017 (sobota), godz. 20.00
Wstęp wolny
Kurator: Michał Porwet
Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia 2
ul Strajku Dokerów 5, Gdańsk Nowy Port
12.08.2017 (sobota), godz. 20.00
Wstęp wolny
Kurator: Michał PorwetIXORA, czyli Gaap Kvlt i Micromelancolié. Charakterystyczne cechy rośliny o nazwie iksora to m.in. wiecznie zielone krzewy oraz okazałe kwiatostany. Podobnie myślimy o muzyce IXORA. Wierzymy, że wraz z upływem czasu nie straci ona na świeżości i za każdym razem pozwoli odbiorcy zatopić się w dźwięku i znaleźć coś nowego. Główną inspiracją są dla nas Afryka, Azja oraz obszary o klimacie tropikalnym występujące na Pacyfiku.

W ramach projektu BOTANICA tajemniczy producent ukrywający się muzycznie - i nie tylko - w gąszczu tropikalnej zieleni, perfekcyjnie łączy dźwięki dzikiej natury z motoryką dub techno i micro house’u. Czasem będzie to sound design, a innym razem charakterystyczny motyw rytmiczny.

MICROMELANCHOLIÉ (Robert Skrzyński) to zapętlone struktury uzyskane z pomocą mikrosampli, dźwięków znalezionych, nagrań terenowych oraz sprzężeń zwrotnych. Micromelancholié to projekt wydający płyty i kasety na całym świecie oraz występy na wielu festiwalach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

https://pointless-geometry.bandcamp.com/album/ixora
 
+ Więcej
Strzałka w lewo Strzałka w prawo
Zobacz także
X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła