Kontrast:
A A A A
Czcionka:
A A A
Odstęp między literami:
AB AB AB
Animacje:
✘ Wyłącz
21.07 - 31.12.2020
ŁAŹNIA 1 + 2
ul. Jaskółcza 1, Gdańsk - Dolne Miasto
ul. Strajku Dokerów 5, Gdańsk - Nowy Port

E - opowieści Łaźniaka

Projekt e-opowieści Łaźniaka składa się z dwóch części - audiobooków oraz książek animowanych, które zostały zrealizowane na podstawie drukowanych publikacji dla dzieci: „Dolne Miasto. W Centrum” oraz „ŁAŹNIAK W ŁAŹNI”, wydanych przez CSW ŁAŹNIA.

Audiobooki wraz z animacjami znajdziecie poniżej, kliknij +WIĘCEJ

DOLNE MIASTO. W CENTRUM
Kto ma ochotę wsiąść w łaźniowy wehikuł czasu, może to zrobić już dziś wsłuchując się w audiobooka lub oglądając animację. Z opowieści dowiecie się jak rozwijał się Gdańsk i Dolne Miasto, w którym roku po ulicach Dolnego Miasta przejechał pierwszy tramwaj, a nawet kiedy zbudowano szpital i fabrykę karabinów!
Animacja uzupełniona jest o napisy oraz tłumacza PJM.

 

 

 

ŁAŹNIAK W ŁAŹNI
Łaźniak przygotował dla was specjalną audio i wideo wędrówkę po obu ŁAŹNIACH. Ze wspólnego spaceru dowiecie się ile jest ŁAŹNI i co można w nich robić, kto to jest kurator i dlaczego w ŁAŹNI 2 czasami śpią artyści.
Animacja uzupełniona jest o napisy oraz tłumacza PJM.

 

 

+ Więcej
Zobacz także
Partnerzy
Logotyp, Miasto GdańskLogotyp, Radio GdańskLogotyp, trojmiasto.plLogotyp, Magazyn TogetherLogotyp, Ładne BebeLogotyp, eGAGALogotyp, Czas DzieciLogotyp, Miasto DzieciLogotyp, Qlturka.plLogotyp, Stowarzyszenie 180 stopniLogotyp, Fundacja Kultury Bez BarierLogotyp, The Mother MAG
X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła