Kontrast:
A A A A
Czcionka:
A A A
Odstęp między literami:
AB AB AB
Animacje:
✘ Wyłącz
16.10 - 18.12.2020
ŁAŹNIA 1
ul. Jaskółcza 1, Gdańsk - Dolne Miasto

Piątek Sztuka online

Wracamy z Piątkiem Sztuka, ale w wersji online!
Warsztaty będą publikowane w piątki – 16.10, 30.10, 13.11, 27.11, 04.12, 18.12, o godz. 12.00
Nazwiska prowadzących: Izabela Rudzińska, Marzena Lebowska, Magdalena Kołodziej - Olszewska, Marta Miguła, Bogdan Ruksztełło - Kowalewski

Piątek Sztuka online (27.11.2020)

Rozejrzyjcie się wokoło – w swoim pokoju, mieszkaniu, czy w okolicach Waszych domów, czy aby przypadkiem gdzieś nie leżą jakieś przedmioty z ciekawą powierzchnią? Te znalezione skarby weźcie ze sobą, bo przydadzą się Wam podczas oglądania najnowszego odcinka Piątku Sztuka online!

 

 

Piątek Sztuka online (13.11.2020)

Strach to bardzo częsta i naturalna reakcja. Boją się i młodsi i ci trochę starsi. Lęki i obawy mogą nas motywować do działania. Ale jeśli jest ich za dużo, sprawiają, że czujemy się przytłoczeni. Zobaczcie jakie są sposoby na to, aby poradzić sobie ze stresującymi sytuacjami oraz podnieść nieco poczucie własnej wartości.

 

 

Piątek Sztuka online (30.10.2020)

A dziś proponujemy Wam coś całkowicie innego niż dotychczas. Odłóżcie wszystkie nożyczki i kleje. Farby pochowajcie na razie do szafek. Spróbujcie się wyciszyć z naszym nowym wideo warsztatem. Naładujcie baterie na nadchodzący, nowy tydzień. Bądźcie zdrowi, szczęśliwi i spokojni! Ciii...

 

 

Piątek Sztuka online (16.10.2020)

Chciałbyś posiadać super niezwykłą moc, która ocali świat od zagłady? Zostań super bohaterem w swoim własnym, wykreowanym, komiksowym świecie już dziś! W ten piątek, Bogdan Ruksztełło-Kowalewski wprowadzi Was w świat komiksu. Obejrzyjcie uważnie warsztat online, który pomoże Wam stworzyć niesamowite historie nie z tego świata!

 

 

 

Piątek Sztuka online realizowane w ramach zadania "Dolne Miasto. W Centrum" w ramach projektu "Rewitalizacja Dolnego Miasta w Gdańsku".

+ Więcej
X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła