Kontrast:
A A A A
Czcionka:
A A A
Odstęp między literami:
AB AB AB
Animacje:
✘ Wyłącz

Green book

ReżyseriaPeter Farrelly
ProdukcjaUSA
Rok2018
Czas trwania130 min.

Oscary 2019: Najlepszy Film, Najlepszy Aktor Drugoplanowy - Mahershala Ali, Najlepszy Scenariusz Oryginalny; Złote Globy 2019: Wygrana w kategorii: Najlepsza komedia lub musical, Najlepszy aktor drugoplanowy, Najlepszy scenariusz.

 

Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumy, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

+ Więcej
Wstrzymaj
Strzałka w lewo Strzałka w prawo
Seanse
Bilety
15,00 zł Normalny
12,00 zł Ulgowy - za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej lub Karty do Kultury
10,00 zł Promocyjny - Obowiązuje podczas seansów promocyjnych, w tym na seanse w ramach cyklu Siła Dokumentu, Kino Wolność, KinoPasja; seanse cyklu kino rodzinne oraz za okazaniem Karty Dużej Rodziny, mieszkańcy Nowego Portu za okazaniem dowodu osobistego, Seniorzy - osoby powyżej 60 r.ż.
10,00 zł Promocyjny - Tani Czwartek - Cena promocyjna we wszystkie czwartki.

Zakup biletów online możliwy jest do 3 godzin przed rozpoczęciem seansu.

W dniu seansu bilety dostępne są w kasie CSW ŁAŹNIA.

X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła