Kontrast:
A A A A
Czcionka:
A A A
Odstęp między literami:
AB AB AB
Animacje:
✘ Wyłącz

Kobieta idzie na wojnę

ReżyseriaBenedikt Erlingsson
ProdukcjaFrancja, Islandia, Ukraina
Rok2019
Czas trwania101 min.

Wybrane nagrody: Cannes 2018: Nagroda Stowarzyszenia Autorów, Reżyserów i Kompozytorów (SACD) Zdobywca w Międzynarodowym Tygodniu Krytyki; Edda 2019, wygrana w 10 kategoriach: Film roku, Aktorka roku Halldóra Geirharðsdóttir,Reżyser roku, Scenariusz roku, Dźwięk roku, Montażysta roku, Najlepsza muzyka oryginalna, Najlepsze efekty specjalne, Scenograf roku, Zdjęcia roku

Przebojowa opowieść o kobiecie, która wywraca system do góry nogami! Halla mieszka w małym miasteczku i na co dzień jest dyrygentką lokalnego chóru. Nikt nie podej-rzewa, że zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii Halla po godzinach prowadzi drugie życie. Ukrywając się pod pseudonimem „Kobieta z Gór”, niczym superbohaterka wypowiada walkę potężnemu koncernowi, który stanowi zagrożenie dla islandzkiego środowiska.

+ Więcej
Wstrzymaj
Strzałka w lewo Strzałka w prawo
Seanse
Bilety
15,00 zł Normalny
12,00 zł Ulgowy - za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej lub Karty do Kultury
10,00 zł Promocyjny - Obowiązuje podczas seansów promocyjnych, w tym na seanse w ramach cyklu Siła Dokumentu, Kino Wolność, KinoPasja; seanse cyklu kino rodzinne oraz za okazaniem Karty Dużej Rodziny, mieszkańcy Nowego Portu za okazaniem dowodu osobistego, Seniorzy - osoby powyżej 60 r.ż.
10,00 zł Promocyjny - Tani Czwartek - Cena promocyjna we wszystkie czwartki.

Zakup biletów online możliwy jest do 3 godzin przed rozpoczęciem seansu.

W dniu seansu bilety dostępne są w kasie CSW ŁAŹNIA.

X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła