Kontrast:
A A A A
Czcionka:
A A A
Odstęp między literami:
AB AB AB
Animacje:
✘ Wyłącz
Drodzy czytelnicy i czytelniczki! Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią dostawy książek mogą się nieco opóźniać.
W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt na office@laznia.pl.
Magazyn Ręcznik numer 3 zdjęcie

Magazyn Ręcznik numer 3

Pobierz

Zamknięcie instytucji kultury nie oznacza wstrzymania ich działalności. Tak jak społeczna izolacja nie jest powodem, dla którego mielibyśmy izolować się od kultury. Walka o kulturę i „wyzwolone serce człowieka” – jak przeczytacie w tekście Pawła Konnaka – trwa. Dlatego rzucamy nasz RĘCZNIK na ring, ale ten gest nie oznacza przegranej. RĘCZNIK to niezbędne narzędzie w czasach pandemii, w których bezustannie myjemy i odkażamy. RĘCZNIK w pełni bezpieczny, bo wirtualny (...). Oczywiście do bezpłatnego pobrania!

Uzbrojeni w RĘCZNIKI otworzyliśmy ŁAŹNIĘ.

 

Ze wstępu trzeciego numeru Magazynu RĘCZNIK

 

 

Projekt graficzny: Jan Rosiek
Okładka: Anna Miadziółko
*Projekt okładki powstał jako efekt zajęć prowadzonych przez dr Anitę Wasik na Wydziale Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

 

 

Bezpłatny magazyn Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA Ręcznik wydajemy dwa razy w roku. Opisujemy w nim wystawy, spotkania i wydarznia organizowane przez ŁAŹNIĘ. Poruszamy tematy związane z Dolnym Miastem i Nowym Portem, gdzie działamy. Do współpracy przy każdym numerze zapraszani są krytycy sztuki, kuratorzy, artyści i ludzie związanie ze środowiskiem artystycznym. Ręcznik można znaleźć i przeczytać w ŁAŹNI na Dolnym Mieście i w Nowym Porcie oraz w wybranych instytcjach kultuy, kawiarniach i knajpkach na terenie całego Trójmiasta.

 

„Ręcznik” jest nie tylko ciepły i miękki, ma też miejsca szorstkie

#czytamrecznik

Redakcja:Dorota Kucharczyk, Tymoteusz Skiba
Wydawca:Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA
Dane:Oprawa miękka, il. str.: 60
Język:polski/angielski
ISSN:2657-8174

Zobacz i pobierz pozostałe numery

Magazyn Ręcznik numer 2

Magazyn Ręcznik numer 1

X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła