Kontrast:
A A A A
Czcionka:
A A A
Odstęp między literami:
AB AB AB
Animacje:
✘ Wyłącz
05.06 - 18.12.2020
ŁAŹNIA 1 + 2
ul. Jaskółcza 1, Gdańsk - Dolne Miasto
ul. Strajku Dokerów 5, Gdańsk - Nowy Port

Łaźnia dostępna online

CYKL DOSTĘPNYCH WYDARZEŃ KULTURALNYCH ONLINE POWSTAŁ PRZEDE WSZYSTKIM Z MYŚLĄ O TYCH, KTÓRZY MAJĄ DO NIEJ UTRUDNIONY DOSTĘP.

PREZENTOWANE OPROWADZANIA WZBOGACONE SĄ O NAPISY, AUDIODESKRYPCJĘ ORAZ TŁUMACZA PJM.

ŁAŹNIA DOSTĘPNA ONLINE UMOŻLIWIA ZWIEDZANIE AKTUALNIE PREZENTOWANYCH WYSTAW ORAZ ZAPOZNANIE SIĘ Z BIEŻĄCYMI DZIAŁANIAMI INSTYTUCJI WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM, KTÓRZY NIE MOGĄ BYĆ TUTAJ Z NAMI OSOBIŚCIE.

 

Oprowadzanie w PJM po obiektach Galerii Zewnętrznej Miasta Gdańska (19.06.2020)

O projekcie oraz poszczególnych jego obiektach opowiada Ania Szynwelska oraz Kinga Jarocka. Tłumaczenie na PJM prowadzi Alicja Szurkiewicz.

 


 

 

Oprowadzanie po wystawie „Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło” z tłumaczem PJM (12.06.2020)

Oprowadzanie po wystawie „Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło”, która została otwarta ponownie w dniach 22.05-28.06.2020 w CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie. Artyści, którzy są wystawiani to: Jan Buczkowski, Krzysztof Gliszczyńki, Dominika Krechowicz, Maciej Sieńkowski i Krzysztof Wróblewski. Po wystawie oprowadza Krzysztof Gliszczyńki. Tłumaczenie na PJM prowadzi Alicja Szurkiewicz

 


 

 

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło” (05.06.2020)

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło”, która została otwarta ponownie w dniach 22.05-28.06.2020 w CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie. Artyści, którzy są wystawiani to: Jan Buczkowski, Krzysztof Gliszczyńki, Dominika Krechowicz, Maciej Sieńkowski i Krzysztof Wróblewski. Audodeskrypcję prowadzi Rafał Lis.

 


 

 

 

Oprowadzania online po wystawach dla grup o specjalnych potrzebach realizowane są w zakresie zadania "Dolne Miasto. W Centrum" w ramach kontynuacji projektu "Rewitalizacja Dolnego Miasta w Gdańsku" oraz w zakresie zadania "Nowy Port. W Centrum" w ramach kontynuacji projektu "Rewitalizacja Nowego Portu w Gdańsku".

 

+ Więcej
X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła