Kontrast:
A A A A
Czcionka:
A A A
Odstęp między literami:
AB AB AB
Animacje:
✘ Wyłącz
05.06.2020 - 31.12.2021
ŁAŹNIA 1 + 2
ul. Jaskółcza 1, Gdańsk - Dolne Miasto
ul. Strajku Dokerów 5, Gdańsk - Nowy Port

Łaźnia dostępna online

Cykl dostępnych wydarzeń kulturalnych online powstał przede wszystkim z myślą o tych, którzy mają do niej utrudniony dostęp. Prezentowane oprowadzania wzbogacone są o napisy, audiodeskrypcję oraz tłumacza PJM.

Łaźnia dostępna online umożliwia zwiedzanie aktualnie prezentowanych wystaw oraz zapoznanie się z bieżącymi działaniami instytucji wszystkim zainteresowanym, którzy nie mogą być tutaj z nami osobiście.

Oprowadzanie w PJM po wystawie "Noise Aquarium" (31.10.2020)

Oprowadzanie po wystawie Victorii Vesny „Noise Aquarium”, która odbyła się w dniach 18.09-04.10 w CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie. O wystawie opowiada Rafał Lis. Na PJM tłumaczy członkini Fundacji Kultury bez Barier.

 

 

Oprowadzanie po wystawie "Noise Aquarium" z audiodeskrypcją (24.10.2020)

Przygotowaliśmy dla Was oprowadzanie po wystawie Victorii Vesny „Noise Aquarium”, która odbyła się w dniach 18.09-04.10 w CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie.

Audiodeskrypcję prowadzi: Rafał Lis

 

 

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po Galerii Zewnętrznej Miasta Gdańska (02.10.2020)
O projekcie oraz poszczególnych jego obiektach opowiada Rafał Lis. Oprowadzanie powstało w ramach Festiwalu Kultury bez Barier.

 

 

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po części ekspozycyjnej inProgress 2020 (19.09.2020)

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania oprowadzania z audiodeskrypcją po części ekspozycyjnej inProgress. Audiodeskrypcję przygotował Rafał Lis. Opowiada Dorota Kucharczyk.

 

 

Oprowadzanie w PJM po obiektach Galerii Zewnętrznej Miasta Gdańska (19.06.2020)

O projekcie oraz poszczególnych jego obiektach opowiada Ania Szynwelska oraz Kinga Jarocka. Tłumaczenie na PJM prowadzi Alicja Szurkiewicz.
 

 

Oprowadzanie po wystawie „Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło” z tłumaczem PJM (12.06.2020)

Oprowadzanie po wystawie „Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło”, która została otwarta ponownie w dniach 22.05-28.06.2020 w CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie. Artyści, którzy są wystawiani to: Jan Buczkowski, Krzysztof Gliszczyńki, Dominika Krechowicz, Maciej Sieńkowski i Krzysztof Wróblewski. Po wystawie oprowadza Krzysztof Gliszczyńki. Tłumaczenie na PJM prowadzi Alicja Szurkiewicz
 

 

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło” (05.06.2020)

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie „Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło”, która została otwarta ponownie w dniach 22.05-28.06.2020 w CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie. Artyści, którzy są wystawiani to: Jan Buczkowski, Krzysztof Gliszczyńki, Dominika Krechowicz, Maciej Sieńkowski i Krzysztof Wróblewski. Audodeskrypcję prowadzi Rafał Lis.
 

 

 

 

Oprowadzania online po wystawach dla grup o specjalnych potrzebach realizowane są w zakresie zadania "Dolne Miasto. W Centrum" w ramach kontynuacji projektu "Rewitalizacja Dolnego Miasta w Gdańsku" oraz w zakresie zadania "Nowy Port. W Centrum" w ramach kontynuacji projektu "Rewitalizacja Nowego Portu w Gdańsku".

+ Więcej
X
Zaloguj się
Nie pamiętam hasła